O Horském domově

Horské rekreační středisko Horský domov Herlíkovice leží na okraji městečka Strážné, v jihozápadní části Krkonoš. Středisko disponuje třemi budovami, které leží v těsné blízkosti, a nabízí krásné výhledy na ostatní vrcholky Krkonoš. V blízkosti se také nachází evangelický kostelík z roku 1904, který je dnes kazatelskou stanicí sboru Českobratrské církve evangelické ve Vrchlabí.

Horský domov patří do vlastnictví Českobratrské církve evangelické, kterou byl také do září 2016 provozován. Od května 2017 jsme se rozhodli provozovat Horský domov my.

O Klineckých

Jsme manželé Olga a Benjamin Klinečtí a oba jsme v naší církvi vyrostli. Naším společným snem bylo mít penzion či restauraci a vytvářet tak místo, kam se lidé budou rádi vracet. Propojení Horského domova v malebných Krkonoších s naším snem je pro nás velkou a neodolatelnou výzvou. Chceme pro vás vytvářet místo setkávání a odpočinku v krásné přírodě, kde se budete cítit opravdu jako doma. Naplněný a využívaný Horský domov k setkávání přátel, rodin, sborů, církví, škol a všech dalších bude naším splněným snem.

Rádi se staneme vaším Horským domovem!